Cheie dinamometrica 3/4" 200-1000N m Yato YT-07753
Cod produs : YT-07753
Descriere produs
Cheie dinamometrica 3/4" 200-1000N m Yato YT-07753 - Informații despre acest produs:
Caracteristici :
  • realizate din otel rezistent
  • rezistent la contaminare, impact și temperaturi ridicate
  • scala de cuplu din mânerul cheii asigură un lucru confortabil
  • încuietoarea protejează împotriva schimbării accidentale a cuplului
  • mânerul cauciucat asigură o bună prindere
  • împachetat într-o valiză
Specificatii
Marca Yato
Tara de provenienta Polonia
SKU YT-07753
Clasa de utilizare Profesională
EAN 5906083026393
Garantie 12 luni - persoane juridice
24 luni - persoane fizice
Pret valid pana la 30-03-2025
Review-uri
Scrie un review
tbi Plata în rate, cu credit instant, 100% electronic!
Comandă telefonică 0371.71.71.71 Click to call
Comandă pe WhatsApp 0371.71.71.71 Click to chat
Cheie dinamometrica 3/4" 200-1000N m Yato YT-07753 - Opiniile clienților
Alți clienți au vizitat și
-18%
Furtun compresor, 20 m, 20 bar, 1/4 inch mama-1/4 inch tata Yato YT-24244
Cod produs YT-24244
În stoc Livrare estimată în 3 zile lucrătoare
Preț vechi 337,00 Lei (-18%)
Preț 278,00 Lei
Preț vechi 337,00 Lei (-18%)
-21%
Aparat cu brat pentru demontat stergatoare Yato YT-0846
În stoc Livrare în 1-2 zile lucrătoare
Preț vechi 14,00 Lei (-21%)
Preț 11,00 Lei
Preț vechi 14,00 Lei (-21%)
-19%
Set 11 extractoare din plastic pentru elemente auto Yato YT-0844
Preț vechi 48,00 Lei (-19%)
Preț vechi 48,00 Lei (-19%)
-25%
Dispozitiv scos capse tapiterie 200mm Yato YT-0842
Preț vechi 8,00 Lei (-25%)
Preț 6,00 Lei
Preț vechi 8,00 Lei (-25%)
-27%
Raportor pentru strans suruburi Yato YT-0593
Preț vechi 15,00 Lei (-27%)
Preț vechi 15,00 Lei (-27%)
-15%
Cheie filtru ulei 3 brate 63-120mm Yato YT-0826
Preț vechi 20,00 Lei (-15%)
Preț vechi 20,00 Lei (-15%)
-17%
Set adaptoare CrV Yato YT-10671
Preț vechi 41,00 Lei (-17%)
Preț vechi 41,00 Lei (-17%)
-33%
Adaptor 1/4"- 3/8" Yato YT-1438
Preț vechi 3,00 Lei (-33%)
Preț 2,00 Lei
Preț vechi 3,00 Lei (-33%)
-20%
Adaptor 1/2''- 3/8'' Yato YT-1255
Preț vechi 5,00 Lei (-20%)
Preț 4,00 Lei
Preț vechi 5,00 Lei (-20%)
-16%
Set adaptoare 1/4, 3/8, 1/2, 6 buc Yato YT-04629
Preț vechi 25,00 Lei (-16%)
Preț vechi 25,00 Lei (-16%)
Produse din aceeași categorie
-16%
Cheie dinamometrica 1/2", 28 - 210 Nm Vorel 57350
Cod produs 57350
Preț vechi 97,00 Lei (-16%)
Preț vechi 97,00 Lei (-16%)
-18%
Cheie dinamometrica 3/8" 19-110 Nm Yato YT-0750
Preț vechi 233,00 Lei (-18%)
Preț vechi 233,00 Lei (-18%)
-18%