Disc circular pentru lemn 235X60TX25,4 mm Yato YT-60687
Cod produs : YT-60687
Descriere produs
Disc circular pentru lemn 235X60TX25,4 mm Yato YT-60687 - Informații despre acest produs:
Caracteristici produs
  • dinți cu vârf din carbură de tungsten și alamă lipită
  • dinte alternativ tip BA
 Potrivit pentru  ferăstrăul YT-82153
Parametrii
  • Numărul de dinți: 60
  • Viteza de rotație maximă [RPM]: 7000
  • Diametru exterior [mm]: 235
  • Aplicare: Lemn
  • Diametru interior [mm]: 25,4
Specificatii
Diametru interior 25.4
Diametru exterior 235
Numărul de dinți 60
Marca Yato
Tara de provenienta Polonia
SKU YT-60687
Clasa de utilizare Profesională
Domenii de folosire Lemn
EAN 5906083052996
Garantie 12 luni - persoane juridice
24 luni - persoane fizice
Pret valid pana la 30-03-2025
Review-uri
Scrie un review
tbi Plata în rate, cu credit instant, 100% electronic!
Comandă telefonică 0371.71.71.71 Click to call
Comandă pe WhatsApp 0371.71.71.71 Click to chat
Disc circular pentru lemn 235X60TX25,4 mm Yato YT-60687 - Opiniile clienților
Alți clienți au vizitat și
-25%
Cap surubelnita cu magnet 1/4" 60 mm Yato YT-0465
Cod produs YT-0465
În stoc Livrare estimată în 3 zile lucrătoare
Preț vechi 4,00 Lei (-25%)
Preț 3,00 Lei
Preț vechi 4,00 Lei (-25%)
-29%
Disc debitat metal 230 x 2 x 22 mm Yato YT-5927
Preț vechi 7,00 Lei (-29%)
Preț 5,00 Lei
Preț vechi 7,00 Lei (-29%)
-22%
Set lame fierastrau pendular 5 bucati 10 tpi Yato YT-3404
Preț vechi 9,00 Lei (-22%)
Preț 7,00 Lei
Preț vechi 9,00 Lei (-22%)
-17%
Pistol aplicare spuma Vorel 09172
Cod produs 09172
În stoc Livrare în 1-2 zile lucrătoare
Preț vechi 30,00 Lei (-17%)
Preț 25,00 Lei
Preț vechi 30,00 Lei (-17%)
-21%
NOU
Cod produs VLC42007
Preț vechi 14,00 Lei (-21%)
Preț 11,11 Lei
Preț vechi 14,00 Lei (-21%)
-14%