X

Se pot compara maxim 4 produse

PRODUSE
-16%
NOU
Baterie stativă înaltă lavoar Vitto VL, auriu, Ferro BVI2LVLG
Cod produs BVI2LVLG
Termen estimativ de livrare: în 3 zile lucrătoare
"> Preț vechi 712,00 Lei (-16%)
Preț 598,07 Lei
Preț vechi 712,00 Lei (-16%)
Termen estimativ de livrare: în 3 zile lucrătoare
"> Preț vechi 1.664,00 Lei (-9%)
Preț 1.511,99 Lei
Preț vechi 1.664,00 Lei (-9%)
Termen estimativ de livrare: în 3 zile lucrătoare
-17%
NOU
Separator magnetic de impuritati, 3/4, Ferro FMDS20
Cod produs FMDS20

Termen estimativ de livrare: în 1 zile lucrătoare.
"> Preț vechi 229,00 Lei (-17%)
Preț 188,99 Lei
Preț vechi 229,00 Lei (-17%)

Termen estimativ de livrare: în 1 zile lucrătoare.
-17%
NOU
Pompa circulatie Ferro GPD 25X40X180, Ferro 0201W
Cod produs 0201W
Termen estimativ de livrare: în 3 zile lucrătoare
"> Preț vechi 346,00 Lei (-17%)
Preț 285,59 Lei
Preț vechi 346,00 Lei (-17%)
Termen estimativ de livrare: în 3 zile lucrătoare
-29%
NOU
Bec Infrarosu R95 100W E27 Rosu
Cod produs X-41670
Termen estimativ de livrare: în 3 zile lucrătoare
"> Preț vechi 21,00 Lei (-29%)
Preț 14,97 Lei
Preț vechi 21,00 Lei (-29%)
Termen estimativ de livrare: în 3 zile lucrătoare
-24%
NOU
Prelungitor 5m 3 prize cu intrerupator alb (3P 5M) Inlet
Cod produs X-74699
Termen estimativ de livrare: în 3 zile lucrătoare
"> Preț vechi 44,00 Lei (-24%)
Preț 33,32 Lei
Preț vechi 44,00 Lei (-24%)
Termen estimativ de livrare: în 3 zile lucrătoare
NOU
Vibrator beton, 1200 w, 35 mm, 3 m Yato YT-82600
Cod produs YT-82600

Termen estimativ de livrare: în 1 zile lucrătoare.
Preț 374,00 Lei

Termen estimativ de livrare: în 1 zile lucrătoare.
-31%
NOU
Roata pivotanta din cauciuc gri 75 x 21 x 104 mm 30 kg Vorel 87362
Cod produs 87362
Termen estimativ de livrare: în 3 zile lucrătoare
"> Preț vechi 13,00 Lei (-31%)
Preț 9,00 Lei
Preț vechi 13,00 Lei (-31%)
Termen estimativ de livrare: în 3 zile lucrătoare
-18%
NOU
Cablu otel 4 mm x 100 m - tambur (c), DSH 446160
Cod produs DSH446160

Termen estimativ de livrare: în 1 zile lucrătoare.
"> Preț vechi 208,00 Lei (-18%)
Preț 170,00 Lei
Preț vechi 208,00 Lei (-18%)

Termen estimativ de livrare: în 1 zile lucrătoare.
-25%
NOU
Balama aruncatoare nichelata 2buc/set DSH 488313
Cod produs DSH488313

Termen estimativ de livrare: în 1 zile lucrătoare.
"> Preț vechi 4,00 Lei (-25%)
Preț 3,00 Lei
Preț vechi 4,00 Lei (-25%)

Termen estimativ de livrare: în 1 zile lucrătoare.
-27%
NOU
Balama de sudura, set 2 - 18 x 140 mm, DSH 171994
Cod produs DSH171994

Termen estimativ de livrare: în 1 zile lucrătoare.
"> Preț vechi 22,00 Lei (-27%)
Preț 16,00 Lei
Preț vechi 22,00 Lei (-27%)

Termen estimativ de livrare: în 1 zile lucrătoare.
-45%
NOU
Pastile pentru aprins focul Flacarici 48buc
Cod produs pastile-aprins-focul-albe-flacarici-48buc/cut

Termen estimativ de livrare: în 1 zile lucrătoare.
"> Preț vechi 6,00 Lei (-45%)
Preț 3,33 Lei
Preț vechi 6,00 Lei (-45%)

Termen estimativ de livrare: în 1 zile lucrătoare.
-25%
NOU
Blender Smoothie 300W Lund 67702
Cod produs 67702
Termen estimativ de livrare: în 3 zile lucrătoare
"> Preț vechi 153,00 Lei (-25%)
Preț 115,00 Lei
Preț vechi 153,00 Lei (-25%)
Termen estimativ de livrare: în 3 zile lucrătoare
-20%
Cutie postala 285 x 200 x 60 mm grafit Vorel 78541
Cod produs 78541
Termen estimativ de livrare: în 3 zile lucrătoare
"> Preț vechi 54,00 Lei (-20%)
Preț 43,00 Lei
Preț vechi 54,00 Lei (-20%)
Termen estimativ de livrare: în 3 zile lucrătoare
NOU
Zdrobitor manual de struguri, cuva 20 litri, 180 kg/ora
Cod produs zdrobitor-manual-struguri-cuva-metalica

Termen estimativ de livrare: în 1 zile lucrătoare.
Preț 207,92 Lei

Termen estimativ de livrare: în 1 zile lucrătoare.
-16%
NOU
Dus portabil alimentare 12v 10l/min Vorel 82991
Cod produs 82991
Termen estimativ de livrare: în 3 zile lucrătoare
"> Preț vechi 67,00 Lei (-16%)
Preț 56,00 Lei
Preț vechi 67,00 Lei (-16%)
Termen estimativ de livrare: în 3 zile lucrătoare
"> Preț vechi 3.020,00 Lei (-9%)
Preț 2.744,28 Lei
Preț vechi 3.020,00 Lei (-9%)

Termen estimativ de livrare: în 1 zile lucrătoare.
-9%
NOU
Motosapa HECHT 7970, motor 4 timpi, capacitate cilindrica 212 CC, 3.6 kW, 5 CP, latime de lucru 110 cm, 3 viteze
Cod produs HECHT7970

Termen estimativ de livrare: în 1 zile lucrătoare.
"> Preț vechi 3.115,00 Lei (-9%)
Preț 2.830,58 Lei
Preț vechi 3.115,00 Lei (-9%)

Termen estimativ de livrare: în 1 zile lucrătoare.
"> Preț vechi 3.020,00 Lei (-9%)
Preț 2.744,28 Lei
Preț vechi 3.020,00 Lei (-9%)

Termen estimativ de livrare: în 1 zile lucrătoare.
-30%
NOU
Lampa solara cu senzor de miscare 100 LED-uri 20W IP65 negru 1400
Cod produs 1400
Nu este în stoc Logheaza-te ca sa te anuntam cand reintra in stoc!
"> Preț vechi 15,00 Lei (-30%)
Preț 10,50 Lei
Preț vechi 15,00 Lei (-30%)
Nu este în stoc Logheaza-te ca sa te anuntam cand reintra in stoc!
-34%
NOU
Bec LED 15W lr 6400k e27 (taxa verde inclusa 0.55 lei) Horoz 001-006-0015
Cod produs 001-006-0015

Termen estimativ de livrare: în 1 zile lucrătoare.
"> Preț vechi 9,00 Lei (-34%)
Preț 5,93 Lei
Preț vechi 9,00 Lei (-34%)

Termen estimativ de livrare: în 1 zile lucrătoare.
NOU
Zdrobitor manual de struguri, cuva 20 litri, 180 kg/ora
Cod produs zdrobitor-manual-struguri-cuva-metalica

Termen estimativ de livrare: în 1 zile lucrătoare.
Preț 207,92 Lei

Termen estimativ de livrare: în 1 zile lucrătoare.
-25%
NOU
Bec infrarosu 150W E27 Avide Red ASIR27-150W-R
Cod produs ASIR27-150W-R
Nu este în stoc Logheaza-te ca sa te anuntam cand reintra in stoc!
"> Preț vechi 28,00 Lei (-25%)
Preț 21,00 Lei
Preț vechi 28,00 Lei (-25%)
Nu este în stoc Logheaza-te ca sa te anuntam cand reintra in stoc!
PRODUSE

JASIC MIG 350 Pulse Synergic (N36701) - Aparat de sudura MIG-MAG tip invertor

Cod produs : PRO53191
Descriere produs

JASIC MIG 350 Pulse Synergic (N36701) - Aparat de sudura MIG-MAG tip invertor - Informații despre acest produs:

JASIC MIG 350P este o sursa digitala de inalta calitate MIG / MAG.
Ofera o sudura consistenta cu stropire redusa, cu o prelucrare minima pe o gama larga de materiale.
JASIC MIG 350P ofera optiuni MIG pulsat, MIG sinergic, TIG si MMA pentru o gama larga de aplicatii.

Caracteristici cheie

• Invertor multi-proces IGBT
• MIG pulsat, MIG / MAG, TIG si DC MMA
• Moduri de operare sinergice sau standard
• Tehnologie digitala DSP pentru performante optime de sudare
• Control inteligent al ventilatorului si al apei
• unitate de alimentare cu sarma cu 4 role
• Potrivit pentru sarma de sudura de 0,8, 1,0, 1,2 si 1,6 mm
• Setari usoare ale parametrilor pentru operator
• Curbele sinergice pentru materiale obisnuite si diametre de sarma
• Sistem de autodiagnosticare
• Controlul feedback-ului codificatorului sistemului de alimentare cu sarma
• LED-uri de alimentare si stare


Tensiune de alimentare380 V
Gama de curent reglat30 - 350 A
Diametru sarma otel inox0.8 - 1.2 mm
Diametru sarma aluminiu0.8 - 1.2 mm
Diametru sarma tubulara1.0 - 1.2 mm
Diametru sarma otel0.8 - 1.2 mm
Electrozi utilizabili1.6 - 4 mm
Curent absorbit16.7 kVA
Curent maxim350 A in 60%
Factor de putere0.89
Grad de protectieIP 23
Dimensiuni630x300x540 mm
Greutate45 kg
Taxa verde20.23

Specificatii
Marca JASIC
SKU 53191
Dimensiuni 630x300x540 mm
Greutate 45
EAN 5949107306491
Factor de putere 0.89
Garantie 12 luni - persoane juridice
24 luni - persoane fizice
Curent maxim 350 A in 60%
Grad de protectie IP 23
Tensiune de alimentare 380 V
Gama de curent reglat 30 - 350 A
Electrozi utilizabili 1.6 - 4 mm
Curent absorbit 16.7 kVA
Diametru sarma otel inox 0.8 - 1.2 mm
Diametru sarma aluminiu 0.8 - 1.2 mm
Diametru sarma tubulara 1.0 - 1.2 mm
Diametru sarma otel 0.8 - 1.2 mm
Pret valid pana la 30-03-2025
Review-uri


Scrie un review
 
leanpay Leanpay asigură plata online a ratelor în mod simplu și rapid. Pentru plata în rate, selectați Leanpay în coșul de cumpărături
tbi Plata în rate, cu credit instant, 100% electronic!

Comandă telefonică 0371.71.71.71 Click to call
Comandă pe WhatsApp 0371.71.71.71 Click to chat

RECENZIILE CLIENȚILOR NOȘTRI

Bricolaj.ro

Bricolaj.ro

4.9 ★★★★★

Bazat pe 394 recenzii

powered by Google

JASIC MIG 350 Pulse Synergic (N36701) - Aparat de sudura MIG-MAG tip invertor - Opiniile clienților

Alți clienți au vizitat și
-11%
Masina de taiat caneluri flex disc diamantat, 1700W, 125 mm Yato YT-82015
Cod produs YT-82015
Termen estimativ de livrare: în 3 zile lucrătoare
Preț vechi 632,00 Lei (-11%)
Preț 562,00 Lei
Preț vechi 632,00 Lei (-11%)
Termen estimativ de livrare: în 3 zile lucrătoare
-15%
Masca de sudura automata Yato YT-73921
Cod produs YT-73921
Termen estimativ de livrare: în 3 zile lucrătoare
Preț vechi 247,00 Lei (-15%)
Preț 210,00 Lei
Preț vechi 247,00 Lei (-15%)
Termen estimativ de livrare: în 3 zile lucrătoare
-30%
Dispozitiv magnetic fixare pentru sudura Yato YT-0863
Cod produs YT-0863
Termen estimativ de livrare: în 3 zile lucrătoare
Preț vechi 10,00 Lei (-30%)
Preț 7,00 Lei
Preț vechi 10,00 Lei (-30%)
Termen estimativ de livrare: în 3 zile lucrătoare
-20%
Zavor plat 150 mm
Cod produs zavor-plat-150

Termen estimativ de livrare: în 1 zile lucrătoare.
Preț vechi 7,00 Lei (-20%)
Preț 5,60 Lei
Preț vechi 7,00 Lei (-20%)

Termen estimativ de livrare: în 1 zile lucrătoare.
-57%
Tija filetata M6 100cm
Cod produs 155.6.1

Termen estimativ de livrare: în 1 zile lucrătoare.
Preț vechi 5,00 Lei (-57%)
Preț 2,13 Lei
Preț vechi 5,00 Lei (-57%)

Termen estimativ de livrare: în 1 zile lucrătoare.
-29%
Tija filetata M8 100cm
Cod produs 155.8.1

Termen estimativ de livrare: în 1 zile lucrătoare.
Preț vechi 5,00 Lei (-29%)
Preț 3,56 Lei
Preț vechi 5,00 Lei (-29%)

Termen estimativ de livrare: în 1 zile lucrătoare.
-31%
Electrozi rutilici e 6013 - 3.2 x 350 mm (2.5 kg), DSH 100314
Cod produs DSH100314

Termen estimativ de livrare: în 1 zile lucrătoare.
Preț vechi 39,00 Lei (-31%)
Preț 27,00 Lei
Preț vechi 39,00 Lei (-31%)

Termen estimativ de livrare: în 1 zile lucrătoare.
-29%
Rola cilindrica nylon pentru ghidaje 30 x 40 mm, DSH 411786
Cod produs DSH411786
Termen estimativ de livrare: în 3 zile lucrătoare
Preț vechi 7,00 Lei (-29%)
Preț 5,00 Lei
Preț vechi 7,00 Lei (-29%)
Termen estimativ de livrare: în 3 zile lucrătoare
-32%
Electrozi rutilici 2.5x350mm 2.5kg/pac DSH 104404
Cod produs DSH104404

Termen estimativ de livrare: în 1 zile lucrătoare.
Preț vechi 41,00 Lei (-32%)
Preț 28,00 Lei
Preț vechi 41,00 Lei (-32%)

Termen estimativ de livrare: în 1 zile lucrătoare.
-23%
Dispozitiv pt. tesit placi Yato YT-36984
Cod produs YT-36984
Termen estimativ de livrare: în 3 zile lucrătoare
Preț vechi 47,00 Lei (-23%)
Preț 36,00 Lei
Preț vechi 47,00 Lei (-23%)
Termen estimativ de livrare: în 3 zile lucrătoare
Produse din aceeași categorie
-16%
Aparat de sudura tip invertor 200A pentru generator RDP-IW23, Raider Pro 077208
Cod produs 077208
Termen estimativ de livrare: în 3 zile lucrătoare
Preț vechi 792,00 Lei (-16%)
Preț 665,00 Lei
Preț vechi 792,00 Lei (-16%)
Termen estimativ de livrare: în 3 zile lucrătoare
-16%
Aparat de sudura tip invertor 200A RD-IW220, Raider Power Tools 077214
Cod produs 077214
Termen estimativ de livrare: în 3 zile lucrătoare
Preț vechi 378,00 Lei (-16%)
Preț 317,00 Lei
Preț vechi 378,00 Lei (-16%)
Termen estimativ de livrare: în 3 zile lucrătoare
-18%
Aparat de sudura tip invertor 140A RD-MIW160, Raider Power Tools 077215
Cod produs 077215
Termen estimativ de livrare: în 3 zile lucrătoare
Preț vechi 273,00 Lei (-18%)
Preț 225,00 Lei
Preț vechi 273,00 Lei (-18%)
Termen estimativ de livrare: în 3 zile lucrătoare
-18%
Aparat de sudura tip invertor 180A RD-LMIW220, Raider Power Tools 077217
Cod produs 077217
Termen estimativ de livrare: în 3 zile lucrătoare
Preț vechi 337,00 Lei (-18%)
Preț 278,00 Lei
Preț vechi 337,00 Lei (-18%)
Termen estimativ de livrare: în 3 zile lucrătoare
-16%
Aparat de sudura invertor MIG/MAG&MMA 120A RD-IW32, Raider Power Tools 077232
Cod produs 077232
Termen estimativ de livrare: în 3 zile lucrătoare
Preț vechi 642,00 Lei (-16%)
Preț 539,00 Lei
Preț vechi 642,00 Lei (-16%)
Termen estimativ de livrare: în 3 zile lucrătoare
-16%
Aparat de sudura tip inverter 200A RDP-IW35, Raider Pro 077235
Cod produs 077235
Termen estimativ de livrare: în 3 zile lucrătoare
Preț vechi 397,00 Lei (-16%)
Preț 333,00 Lei
Preț vechi 397,00 Lei (-16%)
Termen estimativ de livrare: în 3 zile lucrătoare
-16%
Aparat de sudura tip inverter 250A RDP-IW36, Raider Pro 077236
Cod produs 077236
Termen estimativ de livrare: în 3 zile lucrătoare
Preț vechi 442,00 Lei (-16%)
Preț 371,00 Lei
Preț vechi 442,00 Lei (-16%)
Termen estimativ de livrare: în 3 zile lucrătoare
-16%
Aparat de sudura tip inverter 300A RDP-IW37, Raider Pro 077237
Cod produs 077237
Termen estimativ de livrare: în 3 zile lucrătoare
Preț vechi 523,00 Lei (-16%)
Preț 439,00 Lei
Preț vechi 523,00 Lei (-16%)
Termen estimativ de livrare: în 3 zile lucrătoare
-16%
Aparat de sudura invertor MIG/MAG&TIG&MMA 160A RD-IW39, Raider Power Tools 077239
Cod produs 077239
Termen estimativ de livrare: în 3 zile lucrătoare
Preț vechi 1.066,00 Lei (-16%)
Preț 895,00 Lei
Preț vechi 1.066,00 Lei (-16%)
Termen estimativ de livrare: în 3 zile lucrătoare
-16%
Aparat de sudura inverter MIG/MAG fara gaz & MMA120A RD-IW40, Raider Power Tools 077240
Cod produs 077240
Termen estimativ de livrare: în 3 zile lucrătoare
Preț vechi 592,00 Lei (-16%)
Preț 497,00 Lei
Preț vechi 592,00 Lei (-16%)
Termen estimativ de livrare: în 3 zile lucrătoare
Banner beneficii desktop Banner beneficii mobil

Leanpay - vezi suma disponibilă

Bricolaj.ro

Totul pentru proiectul tău! Scule, unelte, materiale electrice, produse pentru casă şi grădină, construcții și amenajări, bucătărie profesională, sanitare, spume, silicoane, vehicule electrice și multe altele, mereu la cele mai bune preţuri!

Magazin scule online, 17 - bricolaj.ro 

Ghidul tau autentic de shopping. 

Înscrie-te la newsletter

Câștigi instant un voucher de reducere.

powered by teamshare
© Copyright 2026 BRICOLAJ.RO
designed by headstart.ro