Cod produs : HECHT061002
Descriere produs
Specificatii
Marca Hecht
Tara de provenienta Cehia
SKU HECHT061002
EAN 8595614914406
Garantie 12 luni - persoane juridice
24 luni - persoane fizice
Pret valid pana la 30-03-2025
Review-uri
Scrie un review
tbi Plata în rate, cu credit instant, 100% electronic!
Comandă telefonică 0371.71.71.71 Click to call
Comandă pe WhatsApp 0371.71.71.71 Click to chat
Alți clienți au vizitat și
-16%
Cleste pentru piulite nituibile M5 - M12 Yato YT-3612
Cod produs YT-3612
În stoc Livrare estimată în 3 zile lucrătoare
Preț vechi 216,00 Lei (-16%)
Preț 182,00 Lei
Preț vechi 216,00 Lei (-16%)
-26%
Roata pivotanta cu opritor din cauciuc negru pe filet 100x26x130 mm Vorel 87332
Cod produs 87332
Preț vechi 23,00 Lei (-26%)
Preț 17,00 Lei
Preț vechi 23,00 Lei (-26%)
-17%
Trusa scule electrician 68 piese Yato YT-39009
Cod produs YT-39009
Preț vechi 468,00 Lei (-17%)
Preț vechi 468,00 Lei (-17%)
-17%
Prelata impermeabila 4 x 5 m Vorel 85124
Cod produs 85124
Preț vechi 35,00 Lei (-17%)
Preț vechi 35,00 Lei (-17%)
-33%
NOU
Bec Infrarosu R95 100W E27 Rosu
Cod produs X-41670
În stoc Livrare estimată în 4 zile lucrătoare
Preț vechi 21,00 Lei (-33%)
Preț vechi 21,00 Lei (-33%)
-25%
NOU
Trusa chei profesionale tubulare si fixe XXL 216 piese Yato YT-38841
În stoc Livrare în 1-2 zile lucrătoare
Preț vechi 737,00 Lei (-25%)
Preț vechi 737,00 Lei (-25%)
-38%
Discuri debitare A 60 EX 125x1x22.23mm Drept Klingspor 262937
Preț vechi 6,00 Lei (-38%)
Preț 3,75 Lei
Preț vechi 6,00 Lei (-38%)
-21%
Cod produs VLC42007
Preț vechi 14,00 Lei (-21%)
Preț vechi 14,00 Lei (-21%)
-31%
Pastile pentru aprins focul Flacarici 48buc
Cod produs pastile-aprins-focul-albe-flacarici-48buc/cut
Preț vechi 4,00 Lei (-31%)
Preț 2,76 Lei
Preț vechi 4,00 Lei (-31%)
-4%
Vermorel cu acumulator 12V/8Ah 16L, Top Garden 380321
Preț vechi 151,00 Lei (-4%)
Preț vechi 151,00 Lei (-4%)
Produse din aceeași categorie
-16%
Aparat curatat cu abur,900-1500W,10 acces Lund 67200
Preț vechi 115,00 Lei (-16%)
Preț vechi 115,00 Lei (-16%)
Aparat curatat cu abur,900-1050W,17 acces Lund 67201
-16%
Rezerva mop bbc 250 g, DSH 487378
Cod produs DSH487378
Preț vechi 7,00 Lei (-16%)
Preț 5,89 Lei
Preț vechi 7,00 Lei (-16%)
-13%
Mop cu abur 1500w Lund 67220
Preț vechi 216,00 Lei (-13%)
Preț vechi 216,00 Lei (-13%)
-20%
Coada metal telescopica 153 cm (cp)-000856 DSH 490118
Cod produs DSH490118
Preț vechi 10,00 Lei (-20%)
Preț 8,00 Lei
Preț vechi 10,00 Lei (-20%)
-17%
Preț vechi 60,00 Lei (-17%)
Preț vechi 60,00 Lei (-17%)
-17%
Mop plat clip-on cu laveta microfibra, coada metalica telescopica (eh-338) - 504547 DSH 493195
Preț vechi 48,00 Lei (-17%)
Preț vechi 48,00 Lei (-17%)
-18%
Mop pva dublu, coada metalica telescopica (gp) DSH 492259
Preț vechi 40,00 Lei (-18%)
Preț vechi 40,00 Lei (-18%)
-1%
Mop rotativ DSH 493058
Preț vechi 29,00 Lei (-1%)
Preț vechi 29,00 Lei (-1%)
-20%
Rezerva mop laveta superabsorbant color DSH 491580
Preț vechi 5,00 Lei (-20%)
Preț 4,00 Lei
Preț vechi 5,00 Lei (-20%)