Motor pompa pulverizator Ruris RS1800 PSRS1800-14
Cod produs : PSRS1800-14
Descriere produs
Motor pompa pulverizator Ruris RS1800 PSRS1800-14 - Informații despre acest produs:
  • Motor pompa pentru pulverizatoarele RUSIS RS1800.
  • Motor pompa originala RURIS
  • .Cod comanda: PSRS1800-14.
Specificatii
Marca Ruris
EAN 6424340324260
Pret valid pana la 30-03-2025
Review-uri
Scrie un review
tbi Plata în rate, cu credit instant, 100% electronic!
Comandă telefonică 0371.71.71.71 Click to call
Comandă pe WhatsApp 0371.71.71.71 Click to chat
Motor pompa pulverizator Ruris RS1800 PSRS1800-14 - Opiniile clienților
Alți clienți au vizitat și
-15%
Cleste pentru retezat 115 mm Yato YT-2082
Cod produs YT-2082
În stoc Livrare estimată în 3 zile lucrătoare
Preț vechi 13,00 Lei (-15%)
Preț 11,00 Lei
Preț vechi 13,00 Lei (-15%)
-23%
Cleste pentru cuie 180 mm Vorel 41121
Cod produs 41121
Preț vechi 13,00 Lei (-23%)
Preț 10,00 Lei
Preț vechi 13,00 Lei (-23%)
-26%
Scara aluminiu 3 tronsoane 12 trepte 3x12 Alverosal 7612
Cod produs 87612000
În stoc Livrare în 1-2 zile lucrătoare
Preț vechi 1.484,00 Lei (-26%)
Preț vechi 1.484,00 Lei (-26%)
-11%