R20 Sac pentru masina de tuns iarba 33cm RDP-BLM20, Raider Garden Tools 110350
Cod produs : 110350
Descriere produs
AplicatiiMasina de tuns iarba
Specificatii
Marca Raider Garden Tools
SKU 110350
EAN 3800972031425
Garantie 12 luni - persoane juridice
24 luni - persoane fizice
Review-uri
Scrie un review
tbi Plata în rate, cu credit instant, 100% electronic!
Comandă telefonică 0371.71.71.71 Click to call
Comandă pe WhatsApp 0371.71.71.71 Click to chat
R20 Sac pentru masina de tuns iarba 33cm RDP-BLM20, Raider Garden Tools 110350 - Opiniile clienților
Alți clienți au vizitat și
-15%
Cheie filtru reglabila 60-80 mm Yato YT-08235
Cod produs YT-08235
În stoc Livrare estimată în 3 zile lucrătoare
Preț vechi 48,00 Lei (-15%)
Preț 41,00 Lei
Preț vechi 48,00 Lei (-15%)
-16%
Cleste imbinare profile 275 mm Yato YT-5130
Cod produs YT-5130
Preț vechi 55,00 Lei (-16%)
Preț 46,00 Lei
Preț vechi 55,00 Lei (-16%)
-27%
Priza schuko 2P+E dubla 16A 250V alb Panasonic P-KPS2
Cod produs P-KPS2
În stoc Livrare în 1-2 zile lucrătoare
Preț vechi 19,00 Lei (-27%)
Preț vechi 19,00 Lei (-27%)
-11%
Plasa umbrire 40 g/mp, 1.5 x 50 m - verde, DSH 240782
Cod produs DSH240782
Preț vechi 108,00 Lei (-11%)
Preț vechi 108,00 Lei (-11%)
-29%
Proiector LED cu Senzor 20W lumina rece LR 6400K
Cod produs HL20W
Preț vechi 50,00 Lei (-29%)
Preț vechi 50,00 Lei (-29%)
-12%
Plasa rabitz impletita, zincata, rola, 1 x 50 m - 1"(25 mm)x0.6 mm, DSH 240294
Cod produs DSH240294
Preț vechi 158,00 Lei (-12%)
Preț vechi 158,00 Lei (-12%)
-18%
Plasa sarma zn sudata plastifiata 0.5x10 m - 13x13x1 mm, DSH 240331
Preț vechi 66,00 Lei (-18%)
Preț vechi 66,00 Lei (-18%)
-16%
Vizieră de protecție din plasă Flo 74468
Cod produs 74468
Preț vechi 25,00 Lei (-16%)
Preț vechi 25,00 Lei (-16%)
-6%
NOU
Compresor 2cp 24l RD-AC04Z, Raider Power Tools 089401
Preț vechi 439,00 Lei (-6%)
Preț vechi 439,00 Lei (-6%)
-5%
Cos colector pentru masina de tuns Iarba RD-GLM06, Raider Garden Tools 110276
Preț vechi 125,00 Lei (-5%)
Preț vechi 125,00 Lei (-5%)
Produse din aceeași categorie
-17%
Fir trimmer 2,4 mm 90 m triunghi Flo 89473 Flo 89473
Preț vechi 24,00 Lei (-17%)
Preț vechi 24,00 Lei (-17%)
-17%
Fir 2,6 mm, 90 m, stea Flo 89458
Preț vechi 23,00 Lei (-17%)
Preț vechi 23,00 Lei (-17%)
-18%
Lama pentru motocoasa 320/25,4mm Flo 79563
Preț vechi 22,00 Lei (-18%)
Preț vechi 22,00 Lei (-18%)
-23%
Disc Motocoasa cu Widia 255mm cu Extra 3 Cutite Poland B8162
Cod produs B8162
Preț vechi 15,00 Lei (-23%)
Preț vechi 15,00 Lei (-23%)
-11%
Lame de nylon pentru trimmer, 20 buc Yato YT-85016
Preț vechi 19,00 Lei (-11%)
Preț vechi 19,00 Lei (-11%)
-13%
Ham 2 barete pt motocoasa cu protectie la umar RN brand RD, Raider Garden Tools 110284
Preț vechi 15,00 Lei (-13%)
Preț vechi 15,00 Lei (-13%)
-14%
Ham 2 barete pt motocoasa cu protectie la umar RN brand RD1, Raider Garden Tools 110330
Preț vechi 49,00 Lei (-14%)
Preț vechi 49,00 Lei (-14%)
-11%
R20 Sac pentru masina de tuns iarba 37cm RDP, Raider Garden Tools 110351
Preț vechi 105,00 Lei (-11%)
Preț vechi 105,00 Lei (-11%)
-14%
Sac pentru masina de tuns iarba 40cm 40L RD-GLM01S, Raider Garden Tools 110356
Preț vechi 108,00 Lei (-14%)
Preț vechi 108,00 Lei (-14%)
-7%
Sac pentru masina de tuns iarba 53cm 70L RD-GLM10, Raider Garden Tools 110360
Preț vechi 161,00 Lei (-7%)
Preț vechi 161,00 Lei (-7%)