Fir pentru trimmer HECHT 10001524, profil rotund, diametru 2.4 mm, lungime 15 m
Cod produs : HECHT10001524
Descriere produs
Fir pentru trimmer HECHT 10001524, profil rotund, diametru 2.4 mm, lungime 15 m - Informații despre acest produs:
Fir rotund Hecht 10001524 - 2.4 mm x 15m este special realizat pentru taierea rapida a ierbii si se foloseste foarte usor.
DATE TEHNICE: Fir rotund Hecht 10001524 - 2.4 mm x 15 m:
Folosinta: taiat iarba
Diametru fir: 2.4 mm
Producator: Hecht
Descriere / Specificatii
Diametru de taiere 2.40000000 mm
Diametru fir 2.40000000 mm
Greutate 0.10000000 Kg
Tip produs Motocoasa
Tip alimentare Benzina
Producatorul motorului Hecht
Tip taiere Cu fir
Tip motor Termic
Culoare Galben
Specificatii
Marca Hecht
Tara de provenienta Cehia
SKU HECHT10001524
EAN 8595614904384
Garantie 12 luni - persoane juridice
24 luni - persoane fizice
Pret valid pana la 30-03-2025
Review-uri
Scrie un review
tbi Plata în rate, cu credit instant, 100% electronic!
Comandă telefonică 0371.71.71.71 Click to call
Comandă pe WhatsApp 0371.71.71.71 Click to chat
Fir pentru trimmer HECHT 10001524, profil rotund, diametru 2.4 mm, lungime 15 m - Opiniile clienților
Alți clienți au vizitat și
-17%
Perie cupa din sarma 100 mm Vorel 06971
Cod produs 06971
În stoc Livrare în 1-2 zile lucrătoare
Preț vechi 12,00 Lei (-17%)
Preț 10,00 Lei
Preț vechi 12,00 Lei (-17%)
-16%
Vizieră de protecție din plasă Flo 74468
Cod produs 74468
În stoc Livrare estimată în 3 zile lucrătoare
Preț vechi 25,00 Lei (-16%)
Preț 21,00 Lei
Preț vechi 25,00 Lei (-16%)
-18%
Polizor de banc Hecht 1722 putere 150 w diametru piatra 150 mm 2950 rpm
Cod produs HECHT1722
Preț vechi 170,00 Lei (-18%)
Preț vechi 170,00 Lei (-18%)
-31%
Fierastrau pendular Hecht 1545 putere 500 w 3000 rpm 1.2 Kg
Cod produs HECHT1545
Preț vechi 127,00 Lei (-31%)
Preț vechi 127,00 Lei (-31%)
-21%
Aspirator electric curatare umed/uscat HECHT 8215, putere 1250 W, capacitate rezervor 15 litri
Preț vechi 281,00 Lei (-21%)
Preț vechi 281,00 Lei (-21%)
-20%
Fierastrau circular electric HECHT 1613, 1200 W, diametru disc 185 mm, adancime taiere 65 mm, 5500 rpm
Preț vechi 226,00 Lei (-20%)
Preț vechi 226,00 Lei (-20%)
-19%
Distribuitor chimic flotant HECHT 060703, dozator plutitor pentru pastile clor, 200 g
Preț vechi 21,00 Lei (-19%)
Preț vechi 21,00 Lei (-19%)
Oferta săptămânii
-11%