Cod produs : HECHT9260
Descriere produs
Hecht 9260 Motofierastrau telescopic se foloseste pentru taiat crengi la inaltime.
Datorita barei telescopice, a carei lungime este 2.96-4.27 m se pot taia crengi la o inaltime de 4.27 m. Hecht 9260 este dotat cu un motor de 1 CP in 2 timpi pe benzina cu ardere interna cu o capactate de 26 cm3,iar lantul are o dimensiune de 3.8, 1.3 mm.
Este usor de manevrat datorita curelei de agatat .
Specificatii tehnice:
Brand: HECHT
Tip motor: benzina
Racire cu aer, un cilidru, 2 timpi
Capacitatea cilindrica:26 cm³
Benzina fara plumb cu ulei pentru motor in 2 timpi
Capacitatea rezervorului de combustibill: 0.65 L
Lungime:2,96-4,27cm
Lungime lamă:34 cm
Tip lant: 33E44E
Pasul lantului:3/8
Pila lant: 4mm
Greutatea: 8.5 kg
Dimensiune colet: 2250 x 270 x 260 mm
Specificatii
Marca Hecht
Tara de provenienta Cehia
SKU HECHT9260
EAN 8595614902892
Motor Hecht în 2 timpi
Garantie 12 luni - persoane juridice
24 luni - persoane fizice
Greutate (kg) 8,5
Conduce Motor pe benzina
lanţ 3/8'', 1,3 mm, 44 článků
Deplasare (cm3) 26
Putere de ieșire (CP) Manual
Capacitatea rezervorului de combustibil (l) 0,65
Lungimea stâlpului telescopic 296 - 425 cm
Lungimea barei (cm) 34
Max. otáčky motoru (ot/min) 12000
Puterea nominală a motorului (kW) 0,7
Rychlost řetězu (m/s) 6,72
Pret valid pana la 30-03-2025
Review-uri
Scrie un review
tbi Plata în rate, cu credit instant, 100% electronic!
Comandă telefonică 0371.71.71.71 Click to call
Comandă pe WhatsApp 0371.71.71.71 Click to chat
Alți clienți au vizitat și
-21%
Aparat cu brat pentru demontat stergatoare Yato YT-0846
Cod produs YT-0846
În stoc Livrare în 1-2 zile lucrătoare
Preț vechi 14,00 Lei (-21%)
Preț 11,00 Lei
Preț vechi 14,00 Lei (-21%)
-16%
Cheie dinamometrica 1/2", 28 - 210 Nm Vorel 57350
Cod produs 57350
În stoc Livrare estimată în 3 zile lucrătoare
Preț vechi 97,00 Lei (-16%)
Preț 81,00 Lei
Preț vechi 97,00 Lei (-16%)
-18%
Set 419 garnituri din cauciuc Yato YT-06876
Cod produs YT-06876
Preț vechi 38,00 Lei (-18%)
Preț vechi 38,00 Lei (-18%)
-25%
Cap surubelnita cu magnet 1/4" 60 mm Yato YT-0465
Preț vechi 4,00 Lei (-25%)
Preț 3,00 Lei
Preț vechi 4,00 Lei (-25%)
-33%
Disc debitat metale 125 x 1 x 22 mm Vorel 08631
Cod produs 08631
Preț vechi 3,00 Lei (-33%)
Preț 2,00 Lei
Preț vechi 3,00 Lei (-33%)
-33%
Disc debitat metale 125 x 1.2 x 22 mm Yato YT-5923
Preț vechi 3,00 Lei (-33%)
Preț 2,00 Lei
Preț vechi 3,00 Lei (-33%)
-33%
Disc debitat otel inoxidabil 125 x 1.2 x 22 mm Yato YT-6103
Preț vechi 3,00 Lei (-33%)
Preț vechi 3,00 Lei (-33%)
-18%
Suport pentru lucru metalic, reglabil,79 - 130 cm 200kg Vorel 29404
Preț vechi 126,00 Lei (-18%)
Preț vechi 126,00 Lei (-18%)
-5%
Acumulator li-ion 18v 4,0ah Yato YT-828463
Preț vechi 171,00 Lei (-5%)
Preț vechi 171,00 Lei (-5%)
-13%
Presa pt. arcuri 370 mm 2 buc Vorel 80602
Preț vechi 39,00 Lei (-13%)
Preț vechi 39,00 Lei (-13%)
Produse din aceeași categorie
-14%