Cod produs : HECHT0052400
Descriere produs
Extensie pentru burghiu de pamant HECHT 052400, lungime 400 mm, pentru foreza Hecht 52 - Informații despre acest produs:
Extensie pentru burghiu HECHT 052400, lungime 400 mm, pentru Hecht 52
Specificatii
Pret valid pana la 30-03-2025
Garantie 12 luni - persoane juridice
24 luni - persoane fizice
Marca Hecht
Tara de provenienta Cehia
SKU HECHT0052400
EAN 8595614925112
Review-uri
Scrie un review
tbi Plata în rate, cu credit instant, 100% electronic!
Comandă telefonică 0371.71.71.71 Click to call
Comandă pe WhatsApp 0371.71.71.71 Click to chat
Extensie pentru burghiu de pamant HECHT 052400, lungime 400 mm, pentru foreza Hecht 52 - Opiniile clienților
Alți clienți au vizitat și
-21%
Aparat cu brat pentru demontat stergatoare Yato YT-0846
Cod produs YT-0846
În stoc Livrare în 1-2 zile lucrătoare
Preț vechi 14,00 Lei (-21%)
Preț 11,00 Lei
Preț vechi 14,00 Lei (-21%)
-11%
Dispozitiv magnetic fixare pentru sudura Yato YT-0863
Cod produs YT-0863
În stoc Livrare estimată în 3 zile lucrătoare
Preț vechi 9,00 Lei (-11%)
Preț 8,00 Lei
Preț vechi 9,00 Lei (-11%)
-17%
Trusa biți torx, hex și spline 40 piese CrV Yato YT-0400
Preț vechi 87,00 Lei (-17%)
Preț 72,00 Lei
Preț vechi 87,00 Lei (-17%)
-33%
Disc debitat metale 125 x 1 x 22 mm Vorel 08631
Cod produs 08631
Preț vechi 3,00 Lei (-33%)
Preț 2,00 Lei
Preț vechi 3,00 Lei (-33%)
-33%
Disc debitat metale 125 x 1.2 x 22 mm Yato YT-5923
Preț vechi 3,00 Lei (-33%)
Preț 2,00 Lei
Preț vechi 3,00 Lei (-33%)
-33%
Disc debitat otel inoxidabil 125 x 1.2 x 22 mm Yato YT-6103
Preț vechi 3,00 Lei (-33%)
Preț vechi 3,00 Lei (-33%)
-18%
Suport pentru lucru metalic, reglabil,79 - 130 cm 200kg Vorel 29404
Cod produs 29404
Preț vechi 126,00 Lei (-18%)
Preț vechi 126,00 Lei (-18%)
-38%
Discuri debitare A 60 EX 125x1x22.23mm Drept Klingspor 262937
Preț vechi 6,00 Lei (-38%)
Preț 3,75 Lei
Preț vechi 6,00 Lei (-38%)
-15%
Suport pentru mașina de găurit Vorel 79639
Preț vechi 106,00 Lei (-15%)
Preț vechi 106,00 Lei (-15%)
-19%
Electrozi rutilici 3.2mm 2.5kg/pac Monolith
Cod produs electrozi-rutilici-3.2mm-2.5kg/pac-monolith
Preț vechi 49,00 Lei (-19%)
Preț vechi 49,00 Lei (-19%)
Produse din aceeași categorie
Oferta săptămânii
-24%
Bidinea 70x170 ECO
Cod produs bidinea-ev19
Preț vechi 5,00 Lei (-24%)
Preț 3,78 Lei
Preț vechi 5,00 Lei (-24%)
Oferta săptămânii
-28%
Ruleta 5m Valcor VLC91002
Cod produs VLC91002
Preț vechi 7,00 Lei (-28%)
Preț 5,05 Lei
Preț vechi 7,00 Lei (-28%)
-21%
Ruleta 3m Valcor VLC91001
Cod produs VLC91001
Preț vechi 4,00 Lei (-21%)
Preț 3,18 Lei
Preț vechi 4,00 Lei (-21%)
-18%
Ruleta 7.5m Valcor VLC91003
Preț vechi 10,00 Lei (-18%)
Preț 8,16 Lei
Preț vechi 10,00 Lei (-18%)
-18%
Disc lamelar abraziv SMT 125 gr.80 Valcor VLC91007
Preț vechi 3,00 Lei (-18%)
Preț 2,47 Lei
Preț vechi 3,00 Lei (-18%)
-18%
Disc lamelar abraziv SMT 125 gr.120 Valcor VLC91009
Preț vechi 3,00 Lei (-18%)
Preț 2,47 Lei
Preț vechi 3,00 Lei (-18%)
-25%
Disc diamntat segmentat 125mm Valcor VLC91027
Preț vechi 8,00 Lei (-25%)
Preț 5,98 Lei
Preț vechi 8,00 Lei (-25%)
-5%
Acumulator li-ion 18v 4,0ah Yato YT-828463
Preț vechi 171,00 Lei (-5%)
Preț vechi 171,00 Lei (-5%)
-15%
Bricheta mini arzator Flamex
Cod produs bricheta-mini-arzator
Preț vechi 8,00 Lei (-15%)
Preț 6,80 Lei
Preț vechi 8,00 Lei (-15%)
-30%
Adaptor taiere tabla pentru bormasina, Raider Power Tools 138003
Preț vechi 63,00 Lei (-30%)
Preț vechi 63,00 Lei (-30%)