TX40-8X160-100 SURUB PT LEMN 8X160 TX40 100/CUT
Cod produs : tx30-8x160mm-100buc/cut
Descriere produs
TX40-8X160-100 SURUB PT LEMN 8X160 TX40 100/CUT - Informații despre acest produs:
Specificatii
EAN 5949024707500
Garantie 12 luni - persoane juridice
24 luni - persoane fizice
Pret valid pana la 30-03-2025
Review-uri
Scrie un review
tbi Plata în rate, cu credit instant, 100% electronic!
Comandă telefonică 0371.71.71.71 Click to call
Comandă pe WhatsApp 0371.71.71.71 Click to chat
TX40-8X160-100 SURUB PT LEMN 8X160 TX40 100/CUT - Opiniile clienților
Alți clienți au vizitat și
-21%
Tava magnetica Yato YT-08312
Cod produs YT-08312
În stoc Livrare estimată în 3 zile lucrătoare
Preț vechi 14,00 Lei (-21%)
Preț 11,00 Lei
Preț vechi 14,00 Lei (-21%)
-18%
Suport pentru lucru metalic, reglabil,79 - 130 cm 200kg Vorel 29404
Cod produs 29404
Preț vechi 126,00 Lei (-18%)
Preț 103,00 Lei
Preț vechi 126,00 Lei (-18%)
-14%
Set 15 Chei tubulare de impact lungi 10 - 32 mm 1/2" Yato YT-1055
Cod produs YT-1055
Preț vechi 160,00 Lei (-14%)
Preț vechi 160,00 Lei (-14%)
-17%
Cutie postala 285 x 200 x 60 mm grafit Vorel 78541
Cod produs 78541
Preț vechi 53,00 Lei (-17%)
Preț vechi 53,00 Lei (-17%)
-16%
Set 2 capre pliabile pentru lucru Vorel 29401
Preț vechi 176,00 Lei (-16%)
Preț vechi 176,00 Lei (-16%)
-12%
Plasa rabitz impletita, zincata, rola, 1 x 50 m - 1"(25 mm)x0.6 mm, DSH 240294
Cod produs DSH240294
Preț vechi 158,00 Lei (-12%)
Preț vechi 158,00 Lei (-12%)
-15%
Suport pentru mașina de găurit Vorel 79639
Preț vechi 106,00 Lei (-15%)
Preț vechi 106,00 Lei (-15%)
-14%
Banc de lucru portabil Vorel 29420
Preț vechi 106,00 Lei (-14%)
Preț vechi 106,00 Lei (-14%)
-32%
Proiector LED 50W 6400K, Homelight
Cod produs X-81227
În stoc Livrare în 1-2 zile lucrătoare
Preț vechi 37,00 Lei (-32%)
Preț vechi 37,00 Lei (-32%)
Oferta săptămânii
-59%
Clema legatura tip Wago 3P
Cod produs EV-311
Preț vechi 1,00 Lei (-59%)
Preț 0,41 Lei
Preț vechi 1,00 Lei (-59%)
Produse din aceeași categorie
-17%
Surub pentru dulgherie cap inecat TX40 8x140mm 50buc/cut
Cod produs surub-cap inecat-tx40-8x140mm-50buc/cut
Preț vechi 36,00 Lei (-17%)
Preț vechi 36,00 Lei (-17%)
-28%
Surub pentru dulgherie cap inecat TX25 5x70mm 200buc/cut
Cod produs surub-cap inecat-tx25-5x70mm-200buc/cut
Preț vechi 42,00 Lei (-28%)
Preț vechi 42,00 Lei (-28%)
-27%
Surub pentru dulgherie cap inecat TX30 6x100mm 100buc/cut
Cod produs surub-cap inecat-tx30-6x100mm-100buc/cut
Preț vechi 53,00 Lei (-27%)
Preț vechi 53,00 Lei (-27%)
-27%
Surub pentru dulgherie cap inecat TX30 6x140mm 100buc/cut
Cod produs surub-cap inecat-tx30-6x140mm-100buc/cut
Nu este în stoc Logheaza-te ca sa te anuntam cand reintra in stoc!
Preț vechi 75,00 Lei (-27%)
Preț vechi 75,00 Lei (-27%)
-29%
Preț vechi 90,00 Lei (-29%)
Preț vechi 90,00 Lei (-29%)
-27%
Surub pentru dulgherie cap inecat TX40 8x260mm 50buc/cut
Cod produs surub-cap inecat-tx40-8x260mm-50buc/cut
Preț vechi 126,00 Lei (-27%)
Preț vechi 126,00 Lei (-27%)
-20%
Cod produs surub-cap-inecat-tx40-8x200mm-50buc/cut
Preț vechi 68,00 Lei (-20%)
Preț vechi 68,00 Lei (-20%)
Oferta săptămânii
-19%
Surub pentru dulgherie cap inecat TX25 5X120mm 200buc/cut
Cod produs surub_cap-inecat-tx25-5x120mm-200buc/cut
Preț vechi 54,00 Lei (-19%)
Preț vechi 54,00 Lei (-19%)
-21%
Surub pentru dulgherie cap inecat torx T20 4x40mm zincat 100buc/cut
Preț vechi 7,00 Lei (-21%)
Preț 5,52 Lei
Preț vechi 7,00 Lei (-21%)
-23%
Surub pentru dulgherie cap inecat torx T20 4x30mm zincat 100buc/cut
Preț vechi 6,00 Lei (-23%)
Preț 4,60 Lei
Preț vechi 6,00 Lei (-23%)