WKR-KPR-FAST-14X140K-20 DIBLU+HOLS HEX+TORX KPR FAST 14X140K 20BUC/CUT
Cod produs : diblu-kpr-holsurub-cap-hexwkret-met-14x140mm-20buc
Descriere produs
Specificații tehnice
  • Protecție suprafață: zincat
  • Calitate material: nylon – oțel
  • Sistem de strângere: Torx TX 50 / SW-17
  • Tip cap: cap hexagonal
  • Diametru burghiu: 14 mm
  • Grosime minimă material: 100 mm
Materiale
  • Material diblu: nylon PA6
  • Material șurub: oțel
  • Protecție suprafață șurub: zincat
Specificatii
Marca Wkret-Met
Tip produs diblu
EAN 5907704439417
Garantie 12 luni - persoane juridice
24 luni - persoane fizice
Pret valid pana la 30-03-2025
Review-uri
Scrie un review
tbi Plata în rate, cu credit instant, 100% electronic!
Comandă telefonică 0371.71.71.71 Click to call
Comandă pe WhatsApp 0371.71.71.71 Click to chat
WKR-KPR-FAST-14X140K-20 DIBLU+HOLS HEX+TORX KPR FAST 14X140K 20BUC/CUT - Opiniile clienților
Alți clienți au vizitat și
-33%
Disc debitat metale 125 x 1.2 x 22 mm Yato YT-5923
Cod produs YT-5923
În stoc Livrare estimată în 3 zile lucrătoare
Preț vechi 3,00 Lei (-33%)
Preț 2,00 Lei
Preț vechi 3,00 Lei (-33%)
-29%
Disc debitat metal 230 x 2 x 22 mm Yato YT-5927
Cod produs YT-5927
Preț vechi 7,00 Lei (-29%)
Preț 5,00 Lei
Preț vechi 7,00 Lei (-29%)
-25%
Disc lamelar abraziv P40 125 mm  Vorel 07984
Cod produs 07984
Preț vechi 4,00 Lei (-25%)
Preț 3,00 Lei
Preț vechi 4,00 Lei (-25%)
-18%
Antrenor cheie in trepte pentru radiator 1/2" Yato YT-03315
Preț vechi 44,00 Lei (-18%)
Preț 36,00 Lei
Preț vechi 44,00 Lei (-18%)
-18%
Razuitor pentru beton 75 x 300 mm Vorel 05751
Cod produs 05751
Preț vechi 49,00 Lei (-18%)
Preț 40,00 Lei
Preț vechi 49,00 Lei (-18%)
-27%
Priza schuko 2P+E dubla 16A 250V alb Panasonic P-KPS2
Cod produs P-KPS2
În stoc Livrare în 1-2 zile lucrătoare
Preț vechi 19,00 Lei (-27%)
Preț vechi 19,00 Lei (-27%)
Oferta săptămânii
-24%
Bidinea 70x170 ECO
Cod produs bidinea-ev19
Preț vechi 5,00 Lei (-24%)
Preț 3,78 Lei
Preț vechi 5,00 Lei (-24%)
-20%